7 Kapitola - " Taky tě miluju"

8. září 2008 v 10:25 | Kate |  Nic není jak se zdá
Lidičky můžete jásat. Strašně moc děkuju Pansy za opravu.8 díl by měl být co nevidět na cestě k Sherině. Zatím ho mám ale ještě rozepsaný a v sešitě. No co jinak dodat? Sand jen aby jste si to užili.
Kate

7 Kapitola - " Taky tě miluju"
Děti seděly za stolem a čekali, až jim přinesou jídlo, když se ozval zvonek." Dojdu otevřít " přihlásil se Erik a už byl v chodbě a u dveří. Chvíli bylo ticho, ale pak se ozvalo: " Ahoj kmotříčku. Co tu děláš? " Byl slyšet hlas Erika. Na jeho otázku mu odpověděl hlubší mužský hlas." Ahoj kmotřenče " oplatil mu to. " Byl jsem pozvaný k vám na oběd." pokračoval dál. Zatím co ostatní poslouchali v jídelně, hlasy se přibližovaly, až nakonec přišli do jídelny jejich původci." Mami proč jste nám neřekli že příde kmotříček?" podíval se Erik vyčítavě na Helgu.
"Protože to mělo být překvapení," řekne mu jednoduše Helga a zvedla se jako ostatní, aby se přivítala s návštěvou.
"Ahoj Ale. Dlouho jsme se neviděli," pozdravil ho Salazar.
"To máš pravdu Sale," přitakal Alan Potter a už, už se chtěl přivítat z Godrickem když si všiml Harryho a Draca.
"A kdo pak jsou tihle mladíci?" zeptal se.
"To je Draco a Harry. Přišli z budoucnosti. Ze stejné doby a dokonce se znají ale ani jeden nevěděl, že ten druhý, se sem chystá." Převyprávěl mu krátce Godrick.
"To mě zajímá a kdo je kdo? " přišel blíž k mladíkům. Salazar se ihned ujal představování.
"Tohle je Draco Malfoy," ukáže na blonďáka, který kývne na pozdrav." A tohle je Harry Potter." ukázal na černovlasého. Alan už, už se chtěl představit, ale když slyšel Harryho příjmení tak se zarazil.
"Promiň, ale řekl jsi Potter? " zeptal se.
"Ano řekl. A jestli se chceš zeptat, jestli jste příbuzní tak ano jste." Alan i Harry si toho druhého prohlíželi. Harry nemohl uvěřit, že vidí svého prapředka a Alan ten tomu prostě nemohl uvěřit. Pak Harry s omluvou vyběhl ven z jídelny. Hned za ním vyběhla Kate.
* u Harryho v pokoji *
Harry seděl na posteli, když se ozvalo zaklepání. Pak do pokoje nakoukla Kate.
"Můžu?" Harry jenom přikývl. Kate si sedla vedle něho.
"Nevím, jak se cítíš. Ani jaké to je když se potkáš se svým prapředkem, ale asi to je divný," dala mu ruku na rameno.
"Je to zvláštní, vědět že máš pradědečka?" zeptala se.
"Jo to je," usmál se Harry, "ale zároveň jsem šťastný, že poznám někoho ze své rodiny," podíval se na ní.
"To chápu," usmála se taky.
"No já už asi půjdu a omluvím tě dole," stála už u dveří, když ji zarazil.
"Kate." Otočila se na něj.
"Ano?"
"Děkuju. Děkuju za všechno co pro mě a Draca děláte." Kate se pomalu přibližovala k posteli až si sedla na místo kde seděla předtím.
"Jsem vám za to moc vděčný." Při těch slovech se jí díval přímo do očí, tak jako ona jemu. Pak když domluvil, se jeden k druhému začali přibližovat. Nakonec se jejich rty setkali v motýlím polibku. Ten lehký dotyk pro ně byl jako rána elektrickým proudem. Odskočili od sebe a Harry se začal omlouvat.
" Já…. Kate promiň… nechtěl jsem… nevím, co mě to popadlo," koktal omluvu a nejspíš by se omlouval ještě dlouho nebýt Kate, která přilepila svá ústa znovu na ty jeho. Harry chvíli nechápal co se děje ale, když se vzpamatoval, omotal ruce kolem Katetina pasu a polibek ještě zesílil. Když se od sebe po dlouhé chvíli odtrhli, usmáli se na sebe.
" Asi je zbytečné ptát se, jestli se mnou chceš chodit že? " zeptal se Harry.
" Jo to je opravdu zbytečné, ale pokud to chceš přeci jenom vědět tak ano. Chci s tebou chodit. "
" Miluju tě Kate. Ale že mi to trvalo, než jsem si to uvědomil. Vlastně mi to došlo až teď když jsme se políbili," usmál se na ní Harry.
" Taky tě miluju Harry. Už od té chvíle co jsem tě viděla poprvé." Pak se k sobě naklonili a dali si ještě jeden polibek. Pak si chvíli povídali. Hlavně o Alanovi Potterovi. Harry o něm chtěl něco vědět. A vůbec netušil, že to samé se děje v jídelně. V Harryho pokoji takhle strávili hodinu, než se rozhodli jít dolů.
* v jídelně po odchodu Kate *
Jakmile Kate odešla za Harrym a Alan se vzpamatoval, požádal zakladatele o vysvětlení. Zakladatelé z pomocí Draca odvyprávěli celý příběh. Samozřejmě že zkráceně. (Jak taky jinak. Protože kdyby to vyprávěli zdlouhavě, nevešlo by se mi to do hodinového limitu a Harry by je načapal, jak si povídají o něm, bez něj. Což mu mimochodem vadí. ;)) pozn. Autora) Alan Potter se nestačil divit. Nakonec se vyptával jaký Harry je a co má rád. Dokonce se dozvěděl i to jak Harry probudil Draca. Pak si ještě chvíli povídali, když v tom se otevřely dveře a v nich, ruku v ruce stál Harry s Kate. Všichni na ně koukali pěkně vyjeveně, protože nikdo nevěděl, že spolu chodí. Nakonec to ticho - ve kterém na sebe zírali - prolomil Erik svými inteligentními otázkami.
"Vy spolu chodíte? Proč jste nám to neřekli. "
Harry se jen usmál, ale Kate se rozhodla odpovědět.
"Neřekli jsme to proto, protože jsme se dali dohromady před hodinou."
"Aha," zmohl se jen Erik.
Pak bylo další ticho, ve kterém si Harry z Kate sedli k jídelnímu stolu.
"No musím říct, že jsem trochu překvapen ale je vám 15 a já nemůžu čekat, že tu zůstanete na pořád. Ale Harry, jestli Kate něco uděláš tak si mě nepřej," zahrozil prstem Godrick a snažil se, aby to znělo vážně, i když se usmíval.
"Nemusíš se bát Godricku," usmál se i Harry. Pak se dali - konečně - do oběda.
Když dojedli a přešli do salonku dát si čaj, přešel Harry ke křeslu, kde seděl Alan.
"Je divné potkat se s někým kdo je můj příbuzný, když vím, že už nikdo z mé rodiny nežije, ale přesto věřím, že si zvyknu," řekl Harry a čekal, co řekne Alan.
"No, musím uznat, že ani já jsem nečekal, že někdy potkám svého dá se říct pra vnuka a byl to pro mě šok. Ale doufám, že budeme dobrými přáteli. Víš když jste byli s Kate nahoře tak jsem se na tebe tak trochu vyptával a zjistil jsem, že máme pár společných věcí," usmál se Alan. Pak už to šlo jako po másle. Rozuměli si víc než čekali. A zakladatelé? Ti se jen usmívali a pak se přidali do rozhovoru. Nakonec se Alan nabídl že by je také mohl učit. Vybral si Bílou magii a obranu proti ní. Povídali si, smáli se a Harry mel konečně pocit že má rodinu. Konečně byl šťastný. Tak jako Draco protože ten konečně poznal, co slovo rodina opravdu znamená. Pak děti napadlo že by mohly Alanovi ukázat své zvěromágské podoby. Alan samozřejmě souhlasil a dokonce se nabídl že dětem ukáže svou zvířecí podobu. To zase neodmítli děti. A tak se před nimi ukázal bílý Bengálský tygr. Byl opravdu nádherný a jak děti tak i zakladatelé se na tu krásu nemohli vynadívat. Pak se Alan proměnil zpět do své lidské podoby a s přeměňováním začaly děti. Zakladatelé byli docela překvapení, protože své děti ve zvěromágské podobě ještě neviděli tedy až na Godricka který je to učil. Nejdřív se přeměnila Kate. Když Helga viděla v co se proměňuje, zalapala po dechu a sní i zbytek (je tím myšlen Salazar, Rowena a Alan). Stálá před nimi krásná puma. Byla černá jak to nejtmavší havraní peříčko a její modré oči dostaly barvu toho nejjasnějšího nebe.
Po ní se proměnila Calipsa. Nejdřív se před nimi objevila obyčejná kočka, ale za chvíli už měla i křídla. Byla mourovatá a zelené oči dostaly trochu žlutý nádech. Udělala jedno líné "mňau" a proměnila se zpět. Pak se proměnil Erik. Nejdřív se jakoby zmenšil. Nos a ústa se mu slily dohromady a stal se z nich silný zobák. Ruce se proměnily v křídla a nohy v pařáty. Před nimi už nestál Erik ale pronikavým pohledem si je prohlížel orel. Nakonec přišli na řadu Draco a Harry kteří se proměnili společně. Když zakladatelé viděli v, co se proměňují, usmáli se. Když skončili s proměnou už bylo pozdě a tak se Alan rozhodl tam přespat. Dnes všichni zakladatelé usínali s dobrým pocitem a s úsměvem na rtech.
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexia Alexia | 17. září 2008 v 19:12 | Reagovat

moooooooooc pekne

2 avlako avlako | 20. září 2008 v 15:07 | Reagovat

velmi hezké prosím rychle další kapitolu

3 porky porky | 27. září 2008 v 18:35 | Reagovat

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

4 Sherina Sherina | 27. září 2008 v 21:43 | Reagovat

Ahoj Kate, kapitolka se mi moc líbí a těším se až mi pošleš na opravu tu další:) a slibuji, že ted mi to nebude trvat tak dlouho jako oprava 6. :D ikdyž mám notebook zrovna v opravě :(

5 Pansy Pansy | Web | 1. října 2008 v 18:09 | Reagovat

Takže kapitola byla úžasná a musím říci, že se ti moc povedla i když jsem jí opravovala tak jsem si ji poté přečetla a musela jsem si jí přečíst znova přeci jen teď jsem si to četla jako čtenářka tvých povídek a né jako beta reader xD takže se ti moc povedla a těším se na další

6 Beltrix Beltrix | Web | 8. října 2008 v 18:35 | Reagovat

Dobrý blog, ale povídka mě bohužel nezaujala, protože se mi špatně čte, kvůli uzoučké stránce.

7 šárka šárka | 12. října 2008 v 19:56 | Reagovat

hezký jen tak dál

8 Beltrix Beltrix | Web | 25. října 2008 v 19:16 | Reagovat

A jakpak to, že tu tak dlouho nic nepřibylo? To je smutný, ale mohla bys pro mě někde hlásnout? http://najky.blog.cz/0810/4-kolo-sonb Díky, až budeš něco potřebovat ty tak napiš.

9 Kate-majitelka blogu Kate-majitelka blogu | 11. listopadu 2008 v 13:46 | Reagovat

Ahoj

Asi se divíte že jsem se tak dlouho neozvala ale můj počítač je totálně v háji.Teď vám píšu z knihovny kam jsem se konečně po dlouhé době dostala. Asi si pamatujete jak jsem vám psala že můj počítak byl v opravě? No nějak to nepomohlo a můj elektronický miláček nefunguje. Noví bude hotoví až někdy koncem listopadu a nebo začátkem prosince.Je totiž dělaný přímo pro moje potřeby a dělá ho tátův kamarád.Navíc jsem si oblíbila jednu knížku. Tedy přesněji 3 a další k nim přibude. Jsou od Stephenie Meyerové a první se jmenuje Stmívání. Určitě už výte o co de. No každopádně 8. díl NNJSZ mám napsaný na papíře a mám i kus 9. Dál jsem se nedostala. Hlavně kuli učemí a taky kvůly Stmívání.Tak se zatím mějte hezky.

Vaše Kate

10 Beltrix Beltrix | Web | 11. listopadu 2008 v 16:56 | Reagovat

Tak přeju ať máš počítač brzo v pořádku.

11 Beltrix Beltrix | Web | 11. listopadu 2008 v 16:58 | Reagovat

Jo a pěknej design, ale ta stránka je podle mě příliš úzká.

12 Kate-majitelka blogu Kate-majitelka blogu | 13. listopadu 2008 v 9:29 | Reagovat

Snažím se to dát do pořádku ale vůbec to nejde.Nevím co mám dělat

13 Beltrix Beltrix | Web | 6. prosince 2008 v 19:06 | Reagovat

Tak snad se to brzy spraví.

14 Kate-majitelka blogu Kate-majitelka blogu | 11. prosince 2008 v 2:24 | Reagovat

No tak už mám počítač doma a vytvářím novou stránku. Ale k mé smůle sem někam zašantročila sešit s povídkou. No snad ho brzi najdu.Zatím ahoj Kate

15 Kate-majitelka blogu Kate-majitelka blogu | 12. prosince 2008 v 11:00 | Reagovat

Tááááááák a nový blog je hotový. Od těď mě najdete tady : www.kate-dafna.blog.cz

16 Beltrix Beltrix | Web | 28. ledna 2009 v 20:44 | Reagovat

To je super!

17 Siriusshe Siriusshe | Web | 28. července 2009 v 7:36 | Reagovat

nazdárek =) nějak ses nám zasekla xD

18 KleinVivian KleinVivian | E-mail | Web | 21. března 2012 v 15:35 | Reagovat

Set your own life easier get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> and everything you want.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama