Tajemství Temného dvorce a Návrat do temného dvorce - Anthony Horowitz

2. dubna 2008 v 23:00 | Kate |  Knihy co jsem četla
Mno taky jedny z knížek co sem už četla.Tak se na to kdyžtak podívejte

První kniha ze série Temný dvorec.
Tajemství Temného dvorce
Davidu Eliotovi bude brzy třináct. Ještě netuší, že třináctku považují v jeho nové škole za magické číslo a že narozeniny mu zásadně změní život. Od chvíle, kdy přišel do Temného dvorce, má pocit, že se ocitl v nebezpečném, podivném světě. Škola leží na ostrově, který nenajdete na mapě. Noví žáci jsou přinuceni zapsat svá jména do seznamu studentů krví. Učitel francouštiny o každém úplňku zmizí, jeho kolega je zřejmě dávno po smrti. Davidovi se honí hlavou plno otázek. Proč všichni studenti nosí černé prsteny a používají falešná jména? A kam každou noc odcházejí? Proč se neučí žádné "normální" předměty? A hlavně - podaří se mu odsud dostat se zdravou kůží.

--------------------------------------------------

Druhá kniha série Temný dvorec. Návrat do temného dvorce

Někdo se chce zmocnit Nesvatého grálu, ve kterém se ukrývá veškerá moc Temného dvorce.
Ještě před rokem se David snažil z tajemné školy, ve které vyučují podivní učitelé holdující černé magii, uniknout. Teď se snaží Temný dvorec zachránit. Podaří se mu zjistit, proč se navzdory pravidlům ocitl mezi soutěžícími v boji o Nesvatý grál a kdo se mu snaží zabránit, aby zvítězil? Najde odpovědi na své otázky, dřív než se celý Temný dvorec propadne do zkázy? Zdroj: kde se dalo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 12. dubna 2008 v 21:51 | Reagovat

Taky jsem četla.. slušný příběh.. :) sice takový pro menší děcka.. ale chytlo mě to.. autorka to prostě napsala dost dobře.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama