Piráti z Karibiku 1,2,3 Kai Meyer

2. dubna 2008 v 22:26 | Kate |  Knihy co jsem četla
Tyto příběhy nemají nic společněho s těmi sfilmovanými piráty.Jen aby jste to věděli.Je to jen schoda názvu.

Piráti z Karibiku I - Bežci na vlnách
Když pobřežím Karibiku otřese magické zemětřesení, začnou se v pirátských přístavech rodit děti, které mají neobvyklý talent - dokážou chodit po vodě. Po čtrnácti letech jsou pirátka Jolly a chlapec Munk poslední živí lidé s touto vlastností. Oba chodce po vlnách však čeká těžký osud - v Atlantiku se rozpoutal obrovský vír, který je branou do temného podsvětí a síly zla ohrožují celý svět!
Piráti z Karibiku II - Magie mušlí
Jolly a její přítel Munk studují magii mušlí v korálovém městě zvaném Aelenium, kde žijí i jejich přátelé. Musí se připravit na boj s obřím vírem. Jolly se však velmi stýská po pirátském životě a po kapitánu Bannonovi, který jí byl otcem i přítelem. Rozhoduje se, zda má pomoci místním obyvatelům dostat nebezpečný podvodní vír pod kontrolu, nebo raději hledat Bannona, jehož nesmírně postrádá.
Piráti z Karibiku III - Malstrom
Jolly se spolu s Munkem vydává na osamělou cestu na mořské dno, přímo k srdci obřího víru. Je to jediná možnost, jak zachránit nejen plovoucí město Aelenium, jehož obyvatelé do jejich mise vkládají veškeré naděje, ale vlastně i celý svět. Může se však Jolly opravdu spolehnout na svého starého přítele, který se v poslední době tolik změnil? Nepřipraví Munka magie mušlí nakonec o rozum?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama